Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 
globtra portal dla tlumaczy

Jeszcze tak niedawno gdy zadałeś pytanie: Szukasz tłumacza?

Odpowiedź była taka:

Tu masz zarejestrowanych 17000 tłumaczy! Jesteś tłumaczem? Tu znajdziesz pracę, znajomych, pomoc.

 

scroll back to top
Więcej…
 
e-tlumacze.net

Serwis e-tlumacze.net

(jak piszą jego twórcy) powstał z myślą o zebraniu w jednym miejscu ofert biur tłumaczeń i indywidualnych tłumaczy. W znalezieniu osoby lub firmy wykonującej tłumaczenia pomocna jest wyszukiwarka oraz lista par językowych. Można tu także wystawiać zlecenia, dla tłumaczy zarejestrowanych w serwisie.

scroll back to top
Więcej…
 

textum"Zamieszczamy tu wszelkie informacje dotyczące pracy tłumacza"


- takie zapewnienie pojawia się na naczelnym miejscu "portalu".
Najbardziej kontrowersyjne informacje znajdujemy jednak w dziale Aktualności, w którym to ostatnie aktualności zastygły w roku 2007. Widać komuś znudziło się prowadzenie portalu.

scroll back to top
Więcej…
 
proz

Podajemy i, do informacji w języku polskim na temat nieporozumień  związanych z opłatami członkowskimi wymaganymi na międzynarodowym portalu tłumaczeniowym Pro.Z

Portal ten pozwala na aktywne przeszukiwanie aktualnej bazy zamówień w celu uzyskania kontaktu z potencjalnym zleceniodawcą projektu tłumaczeniowego.
scroll back to top
Więcej…
 

marcopolo24"Szukasz tłumacza, ale chcesz, żeby ktoś najpierw wycenił Twoje zlecenie? Jeżeli tak, to oznacza szukasz właśnie nas. Dla każdego z prawie 60 języków, które mamy w ofercie tylko u nas możesz otrzymać kilka lub nawet kilkanaście różnych i niezobowiązujących wycen Twojego tłumaczenia i każda z nich będzie przygotowana zupełnie niezależnie od siebie przez innego tłumacza. To ty zdecydujesz, która z otrzymanych ofert-wycen jest Twoim zdaniem najlepsza i dopiero wtedy zlecisz tłumaczenie temu z tłumaczy, który ją złożył."


- takie jest główne motto odnalezionego przez nas portalu tłumaczeniowego.
My uważamy, że to po prostu mała, początkująca firma informatyczna próbuje wcisnąć się w niszę internetową w poszukiwaniu dochodu na bazie reklam bez specjalnego, jak na razie powodzenia.

scroll back to top
Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 Dalej > ostatnia >>

Strona 1 z 2
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group