Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Nauka angielskiego

Jak sprawdzić blędy ortograficzne (spelling) w napisanym przez siebie tekście angielskim?


Dla osób nie posiadających na swoim komputerze programu sprawdzającego spelling (po polsku błędy ortograficzne) polecamy darmowy i wygodny serwis On-line.


Serwis ten od kilku lat utrzymuje sie na internecie w swojej niezmienionej formie a nazywa się ORANGOO .. a co najciekawsze pozwala na sprawdzenie poprawności pisania nie tylko w języku angielskim ale również i polskim, tudzież w innych językach. Nie wierzysz? - Przekonaj się!

scroll back to top
Więcej…
 
Jedną z polecanych metod nauki angielskiego jest nauka poprzez słuchanie popularnych piosenek wraz z jednoczesnym oglądaniem ich tłumaczeń na język polski. Jest to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Na popularnym serwisie YouTube możemy odnaleźć wiele interesujących nas tłumaczeń piosenek. Niektórzy z młodych tłumaczy dobrze się napracowali by udostępnić innym owoce swojej pracy. Zapoznajcie się z naszymi znaleziskami...
scroll back to top
Więcej…
 
szkola online
Szkoła języka angielskiego jest pomocna jeżeli mamy tyle samozaparcia by chodzić do szkoły i brać udział w zajęciach. Ale ponieważ każdy z nas jest trochę leniwy i nie chce mu się siedzieć za ławką więc polecamy inne rozwiązanie.
Dla wszystkich co nie chcą chodzić do szkoły polecamy kursy nauki online. Tłumaczenia internetowe rekomendują bezbolesne metody uczenia się na internecie czyli szkoły online. Bez chodzenia do szkoły, siedząc przy własnym komputerze możesz zabrać się za naukę a konieczną pomoc uzyskasz na jednym z wypróbowanych przez nas linkach.
 
scroll back to top
Więcej…
 


Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group