Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Edycja styczniowa 2015 roku.

Jeśli potrzebujesz szybko przetłumaczyć dowolne słowo, zdanie, dłuższy tekst czy stronę internetową możesz użyć tłumacza automatycznego. Ten, jak większość translatorów elektronicznych, nie zawsze przetłumaczy poprawnie, ale może stanowić pomoc w zrozumieniu tekstu obcojęzycznego. Jeżeli taki efekt Cię nie zadowala, skorzystaj z profesjonalnego tłumacza i zamów BEZBŁĘDNE, SZYBKIE TŁUMACZENIE INTERNETOWE poprzez nasze Pogotowie Tłumaczeniowe.

pogotowie tlumaczeniowe

Nasze Pogotowie Tłumaczeniowe Powstało w grudniu 2010 jako odpowiedź na zapotrzebowanie społeczne. Był to unikat na skalę internetu. Niestety jak to na rynku bywa znaleźli się naśladowacze i usprawniacze i nasza idea została wypaczona.

Tłumaczenia wykonywane w ramach pogotowia awaryjnego powinny być ekspresowe i na każdą kieszeń. W dobie panowania smartfonów powinny nawet być wykonywane (przyjmując ekstremalne warunki) z szybkością SMS-a.

Po szczegóły skontaktuj się z naszym tłumaczem dyżurnym.

Kto to jest tłumacz dyżurny?

Przedstawione poniżej linki powinny połączyć was z wybranym tłumaczem freelancerem lub wyselekcjonowaną agencją tłumaczeniową. Poprzez naszą rekomendację, powinny dać możliwość ekspresowego przetłumaczenia krótkiego tekstu lub przyspieszonego tłumaczenia tekstów dłuższych. Niestety żaden z poniższych tłumaczy chociaż reklamuje się sloganem Pogotowie Tłumaczeniowe nie nawiązał kontaktu z inicjatorem pomysłu i działa na własną rękę.

Pamiętajcie - Przy kontakcie z tłumaczem dyżurnym powołajcie się na Pogotowie Tłumaczeniowe.

flagi

Potrzebujesz pilnie tłumacza ustnego? Nie znajdziesz go nigdzie tak szybko jak u nas! W ciągu 2 godzin od złożenia zlecenia dostarczymy tłumacza języka angielskiego lub niemieckiego do tłumaczeń ustnych na terenie Wrocławia. Zadzwoń lub wyślij maila, a my zajmiemy się resztą. Tłumaczenia to ekspresowa usługa najwyższej jakości!

 

miw tlumaczeniaMamy Państwu do zaoferowania usługi tłumaczeniowe tekstów z języka angielskiego na język polski i na odwrót w bardzo konkurencyjnej cenie w ramach Pogotowia Tlumaczeniowego. Dokładniejsze informacje na naszym blogu (prosimy kliknąć na logo). Prosimy o przesyłanie zdań do tłumaczenia do ok. 200 znaków. Postaramy się odpowiadać tak szybko, jak tylko się da!

 


flagiWarszawa, Pogotowie tłumaczeniowe, tłumaczenie dokumentów  samochodowych, Agencja tłumaczeń , Tłumacz przysięgły, - tłumaczenie dokumentów tożsamości prawo jazdy, - Wierzbice-Guzy

W pewnym momencie na internecie zaistniała specjalna strona internetowa o nazwie www.pogotowietlumaczeniowe.com, póżniej upadła, a obecnie wznowiła działanie pod patronatem pani Katarzyny Wieleńskiej.

Patrz na nasz link: ...

  1. Szczególną ofertą dla Państwa jest Pogotowie Tłumaczeniowe. To ekspresowa usługa, nowość na rynku translatorskim. Jeśli zdarzy się Państwo potrzebować pomocy w tłumaczeniach ( ustnych czy pisemnych) w języku angielskim czy niemieckim - wystarczy do nas zadzwonić, a tłumacz języka angielskiego czy języka niemieckiego będzie do Państwa dyspozycji!

 Nasze firmowe IQ.Linki, umieszczone na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Data ostatniej aktualizacji: luty 2015 r.
W przypadku stwierdzenia niezgodności z podanymi faktami prosimy o nadesłanie sprostowania poprzez nasz arkusz kontaktowy lub wniesienie swoich komentarzy na stronach naszego FORUM
Copyright 2009-2015 ? IQ-arius Translatoryczny. Tłumaczenia internetowe. Wszystkie teksty wyrażają opinie ich autorów.
scroll back to top
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group