Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Co to jest IQ.LINK?

IQ.LINK

Surfując online wciąż napotykasz się na nowe pomysły czy wynalazki, które przez jakiś czas są nowościami a potem wchodzą do codziennego użytku jako standard. Projekt IQ-arius, którego częścią jest nasz wortal tłumaczeniowy to internetowa wylęgarnia takich właśnie małych wynalazków.

funny_monkeyProjekt IQ-arius prezentuje nasz mały, genialny wynalazek na skalę światową - flagowalny  ... Jest to taki mały programik wbudowany w graficzną ikonkę.

IQ.LINK z jakim sie spotykacie na stronach IQ-ariusa translatorycznego stosowany jest praktycznie do wartościowania linków w czasie rzeczywistym podczas surfowania zasobów internetu. Nasi programiści opracowali zastosowanie tej prostej funkcjonalności tak, by była ona niezauważalna dla przeciętnego użytkownika a pozwalała na wizualne rankingowanie konkretnego linka.

Idea IQ.linka jest bardzo prosta.

Najbardziej aktualne informacje na ten temat oraz wyjaśnienie tego zjawiska znajdziecie w Projekcie IQ-arius. Wystarczy kliknęąć tylko na naszego małpiszona by się o tym przekonać.

Nasze firmowe IQ.Linki, umieszczone na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Data ostatniej aktualizacji: wrzesień 2013 r.
W przypadku stwierdzenia niezgodności z podanymi faktami prosimy o nadesłanie sprostowania pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub wniesienie swoich komentarzy na stronach naszego FORUM

 

scroll back to top
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group