Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


BabelXL to najlepszy i bezpłatny,

automatyczny tłumacz internetowy.

Wypróbowany przez naszych testerów. ...


Wystarczy kliknąć na logo. babelXLBabel XL to rekomendowany przez IQ-ariusa translatorycznego automatyczny tłumacz internetowy. Utrzymał swoją pozycję przez szereg ostatnich lat i został przetestowany przez rzesze naszych użytkowników. W roku bieżącym w dalszym ciągu podtrzymujemy naszą opinię. Uważamy że jest on najlepszy, najbardziej intuicyjny i najbardziej przyjazny dla przeciętnego internauty. Potrafi samodzielnie wykryć język z jakiego próbujemy przetłumaczyć nasz tekst.


Wirtualna klawiatura pozwala na wstawienie dowolnego znaku akcentowego, nawet jeżeli nasz komputer, laptop czy tablet  posiada aktualnie zainstalowaną klawiaturę innego języka.
Jak większość popularnych translatorów BabelXL zbudowany jest na bazie Google Translation API. ale w naszych badaniach funkcjonalnością pobił na głowę naszych poprzednich faworytów:

nice translatorNicetranslator ... tłumaczy z dużymi literami co jest przydatne dla starszych ludzi. Był naszym poprzednim faworytem. Niestety zmiany licencji Google API zmusiły twórców tego translatora do przestawienia się na silnik Microsoftu Bing.


Dla tradycjonalistów, którym bardziej odpowiada tradycyjny interface Google polecamy bezpośredni link do Google Tłumacz. GOOGLE Tłumacz


Oferta dla agencji reklamowych obsługujących usługi tłumaczeniowe!

Strona na której aktualnie się znajdujesz została uznana przez wyszukiwarkę Google za interesującą i wyświetlającą się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Jest to zasługa pozycjonowania organicznego opartego na teorii antyindeksacji relatywnej. Strona ta istnieje w tym samym miejscu od lutego 2010 roku i periodycznie jest uaktualniana. Najbardziej światowa wyszukiwarka prowadzona przez Wielkie G. od kilku lat pokazuje ją w pierwszej trójce wyszukiwań wśród polskojęzycznych stron na frazę:

Najlepszy tłumacz internetowy

Zastanów się. To może to być twoja strona sponsorowana. Skontaktuj się z nami. Projekt IQ-arius.Nasze firmowe IQ.Linki, umieszczone na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Data ostatniej aktualizacji: kwiecień 2017 r.
W przypadku stwierdzenia niezgodności z podanymi faktami prosimy o nadesłanie sprostowania poprzez nasz arkusz kontaktowy lub wniesienie swoich komentarzy na stronach naszego FORUM
Copyright 2009-2017 ? IQ-arius Translatoryczny. Tłumaczenia internetowe. Wszystkie teksty wyrażają opinie ich autorów.
scroll back to top
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group