Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Drogi Tłumaczu! - Nasza bezpłatna oferta testowa.


Bez wypełnianie formularzy wymaganych przez tradycyjne Biura Tłumaczeń możesz zapoznać się z naszą ofertą i włączyć się w proces rozwojowy portalu www.tłumaczeniainternetowe.pl.

Skorzystaj z szansy i z mocy jaką daje Ci Internet.


Serwis internetowy "Tłumaczenia Internetowe" jest jednym z elementów Projektu IQ-arius.

Jeżeli tłumaczenie jest twoją pasją. Jeżeli tłumaczenie jest celem twojego życia i głównym źródłem utrzymania. Jeżeli masz już już dość pracy na czyjś rachunek, proponujemy Ci stworzenie własnej, osobistej strony tłumaczeniowej. Twoja Dedykowana Strona Osobista będzie reklamowała twoją osobę i twój biznes a wszelkie informacje jakie na niej zamieścisz będą twoje własne. Pozostawiamy ci w tym zakresie całkowitą dowolność. Możesz zaproponować swoją własną szatę graficzną, pisać własne teksty lub zamówić całościowy projekt u jednego z naszych wykonawców. Przygotuj swoje CV i nawet jeżeli nie masz praktyki w języku HTML zamieścimy twoje dane jak np. zakres usług, doświadczenie, wykształcenie, dotychczasowi klienci, dane kontaktowe, cennik, zdjęcie, itd. za ciebie.

Jeżeli tylko zechcesz Twoja strona może być przygotowana profesjonalnie, może wyglądać atrakcyjnie i wzbudzać zainteresowanie Twoich klientów.

Najprostszą, darmową stronę  sponsorowaną oferujemy ci na naszym portalu jako jedną ze stron zintegrowanych, przynależną do sekcji językowej lub sekcji tematycznej. Założenie innej, osobistej strony internetowej posiadającej odrębny adres internetowy jest związane z kosztami. Polecimy cię naszym wykonawcom i wierzymy, że wspólnie znajdziecie rozwiązanie cenowo odpowiadające obu stronom.

Możesz też zdecydować się na bardziej wyróżniającą się stronę indywidualną, która może mieć swój odrębny adres (np. wu.wu.wu.kowalski.tlumaczeniainternetowe.pl) . Adres, który możesz zamieścić również na swojej wizytówce. Taka strona pozwoli ci na posiadanie swojego własnego adresu e-mail (na przykład: kowalski-małpa-tlumaczenia internetowe.pl) z możliwością powiadamiania o nowej poczcie na SMS lub na dowolny inny adres e-mailowy.

O zaletach posiadania własnej, dedykowanej i osobistej tłumaczeniowej strony internetowej przeczytaj tu  ...:

  • Serwis Tłumaczenia Internetowe jest częścią Projektu IQ-arius co przenosi się na najlepszą wyszukiwalność wśród polskich przeglądarek internetowych.
  • Serwis Tłumaczenia Internetowe przyciąga klientelę zainteresowaną wszelkimi rodzajami tłumaczeń (zobacz nasze menu).
  • Serwis Tłumaczenia Internetowe propaguje i umożliwia prowadzenia działalności tłumaczeniowej poprzez internet.
  • Płatności i rozliczenia z klientami mogą się odbywać całkowicie przez internet.
  • Prowadzenie i utrzymanie strony internetowej może odbywać się w ramach abonamentu i nie wymaga jakiejkolwiek znajomości programowania.
  • Nasze promocyjne ceny są tak konkurencyjne, że wstydliwie piszemy o nich dopiero na samym końcu.
  • Przy posługiwaniu się naszym systemem płatności przewidziane są liczne rabaty.

Jeżeli posiadanie dedykowanej strony osobistej cię nie interesuje i wolałbyś wykorzystać darmowe lub bezpłatne możliwości jakie udostępnia strona sponsorowana przeczytaj nasz artykuł: Reklama za jedną złotówkę.


Zainteresowanych tłumaczy prosimy o kontakt emailowy ...


Prosimy po pierwsze o zapoznanie się z projektem naszego regulaminu. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi konsultanci skontaktują się z tobą i pomogą w procesie akceptacji.


Nasze firmowe IQ.Linki, umieszczone na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Data ostatniej aktualizacji: listopad 2014 r.
W przypadku stwierdzenia niezgodności z podanymi faktami prosimy o nadesłanie sprostowania poprzez nasz arkusz kontaktowy lub wniesienie swoich komentarzy na stronach naszego FORUM
Copyright 2009-2014 ? IQ-arius Translatoryczny. Tłumaczenia internetowe. Wszystkie teksty wyrażają opinie ich autorów.
scroll back to top
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group