Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Seksowne iBoobs podniecają panów na internecie.
iboobs
Taka historyjka prima-aprilisowa kręci się po internecie. Ponieważ pokazywane takich czy innych piersi IK jeszcze nikomu nie zaszkodzilo, poprosiliśmy znajomego tłumacza o przetłumaczenie tej krótkiej notatki a jednocześnie sprawdziliśmy jak przetłumaczy to automatyczny tłumacz Google.

A OTO WYNIKI.

Ciekawe czy domyślicie się, które TŁUMACZENIE było dokonane przez maszynę?

"Apple Computers ogłosiły dziś, że został wprowadzony do produkcji nowy chip komputerowy, zdolny do przechowywania i odgrywania muzyki używając do to tego celu implantów piersiowych. iBoob będzie kosztował w granicach 499 - 599 dolarów. Jest to uważane za epokowe osiągnięcie, albowiem kobiety zawsze narzekały ze mężczyźni wpatrują się w ich biusty a ich nie słuchają. Dzięki Applom obie strony będą teraz zadowolone".

"Komputery Apple ogłosiła dzisiaj, że opracowała chip komputer na którym można przechowywać i odtwarzać muzykę w implantach kobiecych piersi. IBoob będzie kosztować od 499 dolarów i 599 dolarów. Jest to uważane za znaczący przełom, ponieważ kobiety zawsze narzekają ludzi patrząc na ich piersi i nie słuchając ich. Dzięki Apple, każdy jest szczęśliwy. "

 

Będziemy starali się dostarczyć wam więcej takich ciekawostek. Liczymy też na waszą pomoc. Jak tylko podrzucicie nam coś ciekawego do wrzucenia postaramy się to wykorzystać. Nasz vortal "tłumaczenia internetowe" stwarza takie możliwości.

Trochę humoru tłumaczeniowego jeszcze nikomu nie zaszkodziło!

swoje uwagi nadsyłajcie na adres translate małpa tlumaczenia internetowe.pl


Nasze firmowe IQ.Linki, umieszczone na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Data ostatniej aktualizacji: wrzesień 2013 r.
W przypadku stwierdzenia niezgodności z podanymi faktami prosimy o nadesłanie sprostowania pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub wniesienie swoich komentarzy na stronach naszego FORUM

 

scroll back to top
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group