Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


projekt iqarius IQ-arius translatoryczny To jeden z flagowych elementów Projektu IQ-arius. Zbudowany na założeniach portalu tematycznego wykreowany został przez Iqarius Creation Group na potrzeby branży translatorycznej.

Mówiąc prostymi słowami, jest to innowacyjny wortal o założeniach informacyjno-edukacyjnych, którego polem działania są tłumaczenia internetowe. Vortal (terminologia angielska) wielowątkowy. Coś lepszego, coś bardziej sensownego. Idea Przyjaznego Internetu przyświecająca celom IQ-arius'a zakłada, że nie musisz się logować by dotrzeć do rzeczowej informacji.

Baza artykułowa opublikowana na stronach IQ-arius'a translatorycznego, tak jak w Wikipedii, jest na bieżąco odświeżana i korygowana przez naszych użytkowników. Data ostatniej aktualizacji jest widoczna w stopce dla każdego użytkownika.

Do naszych zalet zaliczyć można to, że jak do tej pory nie zostaliśmy jeszcze "zasponsorowani" przez żadne Biuro Tłumaczy. Publikowane przez nas fakty i opinie są sprawdzalne i obiektywne. Udzielamy pomocy i porad szerokiej rzeszy sobieradzików, tłumaczy amatorów, hobbystów i innych przeciętnych użytkowników internetu. Pomagamy tym co próbują znaleźć odpowiedzi na swoje problemy tłumaczeniowe przy pomocy tak potężnego narzędzia jakim jest Internet.

IQ-arius Translatoryczny jest też przydatny dla tłumaczy zawodowych gdyż zawiera szeroką bazę danych, najnowsze wiadomości z branży, ogłoszenia o szkoleniach czy konferencjach. Można u nas opublikować swoje ogłoszenie indywidualne. Formę jawnej wypowiedzi lub nawet krytyki umożliwia Forum. Wprowadziliśmy nową formę błyskawicznych tłumaczeń poprzez Internet pod nazwą Awaryjne Pogotowie Tłumaczeniowe dostępne online 24 godziny na dobę. Skonstruowaliśmy specjalny, edytowalny IQ.LINK pozwalający na bezbolesną wymianę martwych, błędnych czy wręcz wrogich linków. Zbudowaliśmy sekcję humoru i dowcipu koncentrującą się na wpadkach tłumaczy i innych śmiesznostkach sytuacyjnych. Tłumaczeniowa Lista Przebojów powstała z myślą o setkach amatorów tłumaczy pasjonujących się muzyką i udostępniających swoje tłumaczenia na popularnym serwisie YouTube.

Jedno pytanie zostaje zatem bez odpowiedzi. A dlaczego akurat IQ-arius? Zainteresowanych odsyłamy do naszej internetowej strony Projektu IQ-arius .


luty 2016 r.

Projekt IQ-arius - Zespół Tłumaczenia Internetowe.


Copyright 2009 - 2016 ? Projekt IQ-arius. Tłumaczenia internetowe. Wszystkie teksty wyrażają opinie ich autorów.

scroll back to top
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group