Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Jak sprawdzić blędy ortograficzne (spelling) w napisanym przez siebie tekście angielskim?


Dla osób nie posiadających na swoim komputerze programu sprawdzającego spelling (po polsku błędy ortograficzne) polecamy darmowy i wygodny serwis On-line.


Serwis ten od kilku lat utrzymuje sie na internecie w swojej niezmienionej formie a nazywa się ORANGOO .. a co najciekawsze pozwala na sprawdzenie poprawności pisania nie tylko w języku angielskim ale również i polskim, tudzież w innych językach. Nie wierzysz? - Przekonaj się!

 

Jesli chcesz się uczyć angielskiego online kliknij na nasz link .. Nauka języków obcych przez Skype, z osobistym lektorem Rozpocznij super-efektywne zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów. Ucz się w domu, o wybranej przez siebie porze!

 

Jeżeli znaleźliście inny równie praktyczny serwis, podzielcie się swoim doświadczeniem. Chętnie zapoznamy się z nowymi pomysłami ułatwiającymi życie internauty. Czekamy na Wasze sugestie.


Nasze firmowe IQ.Linki, umieszczone na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Data ostatniej aktualizacji: styczeń 2014 r.
W przypadku stwierdzenia niezgodności z podanymi faktami prosimy o nadesłanie sprostowania poprzez nasz arkusz kontaktowy lub wniesienie swoich komentarzy na stronach naszego FORUM
Copyright 2009-2014 ? IQ-arius Translatoryczny. Tłumaczenia internetowe. Wszystkie teksty wyrażają opinie ich autorów.
scroll back to top
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group