TĹ‚umaczenia internetowe TĹ‚umaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


2 translate
Był to przykład powstałej w roku 2011 szwajcarskiej strony internetowej po¶więconej translatoryce stosowanej. Cel był szczytny - ułatwienie procesu przyjmowania tłumaczeń drog± internetow±. Jak wiadomo w Szwajcarii istniej±  cztery oficjalne języki, więc wydawało by się że powodzenie murowane. Proste i łatwe uzyskanie tłumaczenia w dowolnej konfiguracji językowej.
W tam tych czasach przykładowo dali¶my do oszacowania 22 linijki tekstu angielskiego z zamiarem przetłumaczenia go na język polski i po paru sekundach otrzymali¶my wycenę w granicach 77 dolarów amerykańskich. Wydało nam się to za drogo i zrezygnowali¶my z zamówienia. iq Dzi¶ ponieważ cytowana strona internetowa nie istnieje skupiamy się na innym przykładowym serwisie translatorycznym ze Szwajcarii. ...

What makes us unique?

We are a one-stop-shop for all your language and culture business needs.

When we work with a client, we aim to keep them ahead of the curve when it comes to the globalisation of their business so whether you are in need of a multilingual mobile application or need an interpreter, Kwintessential is the company of choice for anything and everything global.

No project is too large or too small and with our philosophy of weaving in the cultural intricacies of the different languages, countries and continents that dot the business landscape, Kwintessential are the best company available to help manage, consult and implement your next language translation project or cultural project.Nasze firmowe IQ.Linki, umieszczone na tej stronie służ± do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Data ostatniej aktualizacji: listopad 2014 r.
W przypadku stwierdzenia niezgodno¶ci z podanymi faktami prosimy o nadesłanie sprostowania poprzez nasz arkusz kontaktowy lub wniesienie swoich komentarzy na stronach naszego FORUM
Copyright 2009-2014 ? IQ-arius Translatoryczny. Tłumaczenia internetowe. Wszystkie teksty wyrażaj± opinie ich autorów.
scroll back to top
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group