Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Książki, książki, książki...

"W rzeczywistości tłumacz musi przeglądać książki dla tłumaczy, aby nie zapomnieć słówek lub tego co może go interesować. W rzeczywistości każdy tłumacz jest w swego rodzaju więźniem, a w szczególności tłumacz przysięgły. Tłumacz przysięgły jest więźniem na zawołanie. Nie spotkałem się jeszcze z osobą, która stwierdziła, że życie tłumacza to totalny light."

Powyższy tekst można było sobie skopiować jeszcze w styczniu 2012 roku ze stron internetowych, które na szczęście zniknęły już z internetu. Niestety niektórzy pozycjonerzy idą pełną parą produkując takie i podobne chłamy tekstowe zaśmiecające internet a nie przynoszące pożytecznej informacji. .. ..

Ktoś, kto sobie używa generatora tekstów w bliżej nieokreślonym celu i publikuje takie bzdury na internecie niech nie myśli że w dalszym ciągu będzie pozycjonował się dobrze. Ostatnie zmiany z algorytmach Google wyłapują takie praktyki w pierwszym przejściu.


Drogi rzeczoznawco z dziedziny Translatoryki użytkowej!

Znalazłeś się na specjalnie wypozycjonowanej stronie internetowej z użyciem antyindeksacji relatywnej. Strona ta została zainstalowana w lutym 2010 roku w tym miejscu i periodycznie jest uaktualniana. Najbardziej światowa wyszukiwarka Google po ostatnich zmianach algorytmów zaindeksowała ją na jednym z pierwszych miejsc wśród polskojęzyczych stron na frazę:

Książki dla tłumaczy, gdzie można kupić

Zastanów się. To może to być twoja strona sponsorowana. Skontaktuj się z nami. Projekt IQ-arius.


Teraz dla zainteresowanych. Podeślijcie nam linki praktyczne. Gdzie naprawdę można kupić dobre książki dla tłumaczy. Na pewno opublikujemy.

Dla zachęty zwracamy uwagę na dobrze zorganizowaną stronę internetową opartą na informacji rzeczowej, którą możemy śmiało zarekomendować. Na stronie tej atrakcyjnie zaprezentowane zostały książki, które powinien mieć każdy kandydat na tłumacza przysięgłego, a także tłumacz, który zajmuje się tematyką prawniczą i  ekonomiczną. Podane są również linki do miejsc gdzie rekomendowane książki można zakupić. ...

Nasze firmowe IQ.Linki, umieszczone na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Data ostatniej aktualizacji: maj 2015 r.
W przypadku stwierdzenia niezgodności z podanymi faktami prosimy o nadesłanie sprostowania poprzez nasz arkusz kontaktowy lub wniesienie swoich komentarzy na stronach naszego FORUM
Copyright 2009-2015 ? IQ-arius Translatoryczny. Tłumaczenia internetowe. Wszystkie teksty wyrażają opinie ich autorów.
scroll back to top
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group