Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Tłumaczenie tekstów chińskich.

Odnaleziony na internecie link do tłumaczeń z języka chińskiego oraz na język chiński w bardzo przystępnych cenach. iq
Proponujemy profesjonalne TŁUMACZENIA PISEMNE z języka chińskiego oraz na język chiński w bardzo przystępnych cenach – już od 55 PLN netto za stronę. Gwarantujemy poufność, terminowość oraz wysoką jakość świadczonych usług. Posiadamy szeroki zakres usług w ramach tłumaczeń pisemnych. Realizujemy tłumaczenia tekstów o różnorodnym charakterze – od luźnych notatek i prozy fabularnej, przez oferty turystyczne, teksty reklamowe, po korespondencję firmową i umowy handlowe. Proponujemy także rozróżnienie cenowe w zależności od rodzaju tekstu. Nie świadczymy usług tłumaczenia przysięgłego. Zajmujemy się ponadto tłumaczeniem i edycją stron internetowych i prezentacji multimedialnych. Realizujemy profesjonalny skład i łamanie tekstu (również chińskiego). Dostępne są usługi korekty (zarówno polskiej, jak i chińskiej) oraz weryfikacji tłumaczenia już wykonanego.

Nasze firmowe IQ.Linki, umieszczone na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Data ostatniej aktualizacji: listopad 2011 r.
W przypadku stwierdzenia niezgodności z podanymi faktami prosimy o nadesłanie sprostowania pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub wniesienie swoich komentarzy na stronach naszego FORUM

Copyright 2009-2011 © IQ-arius Translatoryczny. Tłumaczenia internetowe. Wszystkie teksty wyrażają opinie ich autorów.
scroll back to top
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group