Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


STPJMWitamy na stronach Stowarzyszenia Tłumaczy Polskiego Języka Migowego (STPJM) ? pierwszej organizacji tłumaczy języka migowego w Polsce! Do naszego grona należą tłumacze słyszący, CODA oraz Głusi; tłumacze doświadczeni jak również początkujący w dziedzinie tłumaczenia; tłumacze wykonujący tłumaczenia specjalistyczne oraz o tematyce ogólnej. Wszystkich łączy znajomość Polskiego Języka Migowego oraz dążenie do zapewnienia usług tłumaczeniowych najwyższej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem internetowym. Mamy nadzieję, że użyteczne informacje znajdą tu tłumacze Polskiego Języka Migowego, Głusi i słyszący odbiorcy tłumaczenia oraz osoby zatrudniające tłumaczy. Zachęcamy do poszerzenia wiedzy na tematy związane z tłumaczeniem języka migowego, jego normami i jakością, z osobą tłumacza ? jego rolą i wymaganiami, które powinien spełniać jako profesjonalista, oraz z zatrudnianiem tłumaczy i zasadami współpracy z nimi. Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i sugestie dotyczące działania naszego serwisu oraz zagadnień w nim poruszanych. Chętnie wyjdziemy naprzeciw Państwa oczekiwaniom w zakresie tłumaczenia i wszystkiego, co się z nim wiąże. Pod tym adresem można się z nami kontaktować: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, Ĺźeby go zobaczyć.
STPJM

Wideoklip wprost z YouTube bez tłumaczenia na język pisany.

Nasze firmowe IQ.Linki, umieszczone na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Data ostatniej aktualizacji: wrzesień 2014 r.
W przypadku stwierdzenia niezgodności z podanymi faktami prosimy o nadesłanie sprostowania poprzez nasz arkusz kontaktowy lub wniesienie swoich komentarzy na stronach naszego FORUM
Copyright 2009-2014 ? IQ-arius Translatoryczny. Tłumaczenia internetowe. Wszystkie teksty wyrażają opinie ich autorów.
scroll back to top
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group