Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 ITSInstytut Tłumaczeń Specjalistycznych to grupa doświadczonych tłumaczy i trenerów oferująca szkolenia otwarte dla klientów indywidualnych, seminaria szkoleniowe i warsztaty.

W najbliższym semestrze oferujemy Państwu szereg nowych kursów, warsztatów i szkoleń przeznaczonych dla tłumaczy. Zapraszamy m.in. na kursy z lingwistyki normatywnej dla redaktorów i korektorów, kurs tłumaczenia konsekutywnego, warsztaty Wordfast, oraz warsztaty ?Instrumenty finansowe dla tłumaczy?.

Nasza Misja:

?Budowanie silnej marki polskiego tłumacza poprzez jego specjalistyczne, wszechstronne i skuteczne kształcenie, oraz budowanie świadomości publicznej o zawodzie, jakości pracy i odpowiedzialności tłumacza?.


Jan Kłoczko


Absolwent Instytutu Lingwistyki Stosowanej i Instytutu Stosunków Międzynarodowych UW, stypendysta National University of Ireland w Galway, ukończył Zarządzanie Projektami w Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie. Pracuje jako tłumacz symultaniczny, konsekutywny i pisemny języków angielskiego i rosyjskiego, kierownik i koordynator projektów. W latach 2004-2008 pracował dla Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju Przemysłowego (UNIDO) jako koordynator projektów międzynarodowych. Jest współautorem tłumaczeń oficjalnych publikacji UNIDO w zakresie innowacji i transferu technologii. Jako tłumacz współpracuje z placówkami dyplomatycznymi, agencjami systemu Narodów Zjednoczonych, ministerstwami i organizacjami pozarządowymi. Specjalizuje się w tłumaczeniach ekonomicznych, technicznych i dyplomatycznych. Stale współpracuje z Telewizją Polską. (ze strony internetowej Collegium Civitas)


Drogi rzeczoznawco z dziedziny Translatoryki użytkowej specjalizujący się w  Tłumaczeniach specjalistycznych!

Znalazłeś się na specjalnie wypozycjonowanej stronie internetowej z użyciem antyindeksacji relatywnej. Strona ta została zainstalowana w maju 2012 roku w tym miejscu i jej treść ulega zmianie w zależności od potrzeb aktualizacji. A światowa wyszukiwarka Google po ostatnich zmianach algorytmów wciąż indeksuje tę właśnie stronę na czołowych pozycjach na frazę:

...tłumaczeń specjalistycznych

Zastanów się. To może to być twoja strona sponsorowana. Skontaktuj się z nami. Projekt IQ-arius.Nasze firmowe IQ.Linki, umieszczone na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Data ostatniej aktualizacji: czerwiec 2014 r.
W przypadku stwierdzenia niezgodności z podanymi faktami prosimy o nadesłanie sprostowania poprzez nasz arkusz kontaktowy lub wniesienie swoich komentarzy na stronach naszego FORUM
Copyright 2009-2014 ? IQ-arius Translatoryczny. Tłumaczenia internetowe. Wszystkie teksty wyrażają opinie ich autorów.
scroll back to top
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group