Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


galaGlobalization and Localization Association

(GALA) to międzynarodowe stowarzyszenie skupiające organizacje z branży tłumaczeniowej ? instytucje naukowe i badawcze, biura tłumaczeniowe i lokalizacyjne oraz dostawców technologii z całego świata.

Obecnie GALA jest największym stowarzyszeniem branży tłumaczeniowej ? w jej skład wchodzi ponad 250 organizacji z 45 krajów. Dołączenie do stowarzyszenia GALA powinno być elementem strategii rozwoju dobrze prosperującego Biura tłumaczeń, a celem uczestnictwa  wzmacnianie współpracy międzynarodowej w zakresie rozwoju technologii tłumaczeniowych.

Misją stowarzyszenia GALA jest wspieranie współpracy pomiędzy dostawcami usług tłumaczeniowych i technologicznych zarówno w sensie lokalnym, jak i globalnym oraz promowanie rozwoju tej branży między innymi poprzez przygotowywanie badań, spotkań międzynarodowych oraz programów lokalnych.  Biura tłumaczeń współpracujące ze stowarzyszeniem GALA, biorą udział w organizowanych corocznie przez stowarzyszenie międzynarodowych spotkaniach branżowych.

Z polskich firm związanych z branżą tłumaczeniową uczestnictwem w tym stowarzyszeniu pochwalić się mogą:

XTRF - Management Systems      ...
Kontekst - Biuro tłumaczeń         ...

Nasze firmowe IQ.Linki, umieszczone na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Data ostatniej aktualizacji: luty 2014 r.
W przypadku stwierdzenia niezgodności z podanymi faktami prosimy o nadesłanie sprostowania poprzez nasz arkusz kontaktowy lub wniesienie swoich komentarzy na stronach naszego FORUM
Copyright 2009-2014 ? IQ-arius Translatoryczny. Tłumaczenia internetowe. Wszystkie teksty wyrażają opinie ich autorów.
scroll back to top
 
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group