Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Konferencje translatoryczne
Konferencje translatoryczne w Polsce w roku 2012.
TMS Inspiration Days to międzynarodowa konferencja rynku tłumaczeń i lokalizacji.
Trzecia jej edycja odbędzie się 19 i 20 kwietnia 2012 roku w Krakowie.

Kilka tygodni temu organizatorzy wydarzenia ogłaszali pierwsze punkty programu konferencji, dzisiaj na liście pojawiły się kolejne prezentacje: „From Crystal Ball to Reliable: Sales Pipeline Management”, „Improving the Economics of Recruiting and Quality Assesment” oraz „Co oznacza integracja i jak działa – na przykładzie integracji XTRF z MemoQ i XTM”. Do tej pory w programie konferencji znalazły się wykłady „Keynote: Overview of translation technology” (Ben Sargent, Common Sense Advisory), „Implementation of Machine Translation – case study of Pangeanic” (Manuel Herranz, Pangeanic) oraz „Selling in America” (Renato Beninatto, Selling in America). W ramach „business thread” odbędzie się również wykład „From Crystal Ball to Reliable: Sales Pipeline Management”, w czasie którego zaprezentowane zostaną metody i narzędzia pozwalające na tworzenie skutecznych i wiarygodnych kanałów sprzedażowych oraz precyzację prognoz efektywności działań sprzedażowych. Wykład poprowadzi dyrektor zarządzający Localisation Sales&Marketing, Jessica Rathke – od ponad dwudziestu lat oferująca doradztwo z zakresu sprzedaży i marketingu dla największych firm branży tłumaczeniowej i lokalizacyjnej.
Wykład „Improving the Economics of Recruiting and Quality Assesment” będzie należał do Thomasa Vysokosa z firmy Technolex Translation Studio. Tematem prezentacji będzie automatyzacja procesów rekrutacyjnych, budowanie wymiernych metod oceny jakości pracy pracowników oraz stosowane systemy motywacji. W ramach „IT thread”, przygotowywanej z myślą o pracownikach działów informatycznych, odbędzie się sesja „Co oznacza integracja i jak działa – na przykładzie integracji XTRF z MemoQ i XTM”. Konferencja TMS Inspiration Days odbywa się już po raz trzeci, poprzednia edycja zgromadziła przedstawicieli branży tłumaczeniowej z 20 państw Europy i Ameryki Północnej.

Organizatorami wydarzenia są XTRF Management Systems Ltd. oraz Biuro Tłumaczeń Technicznych LIDO-LANG. www.inspirationdays.eu

scroll back to top
Więcej…
 
Co polskojęzyczny internet oferuje tłumaczom? 2010r.
scroll back to top
Więcej…
 


Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group