Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Sekcja przeznaczona dla tłumaczy zawodowych.
Co w sekcji dla tłumaczy i Biur Tłumaczeń?

Sekcja ta jest w budowie !!!!!.

informacja własna (kwiecień 2014 r)

Portal Translatoryczny Tłumaczenia Internetowe narodził się w roku 2009 na bazie Projektu IQ-arius i w okresie ostatnich czterech lat utrwalił swoją pozycję na rynku tłumaczeniowym jako żródło obiektywnej i nie sponsorowanej internetowej wiedzy o działalności tłumaczeniowej. Nasz klient targetowy to przeciętny, typowy użytkownik internetu poszukujący w wyszukiwarce googlowskiej informacji związanych ze słowami tłumaczenie lub translatoryka we wszelkich fleksjach i odmianach.

Sekcja poniższa przygotowywana jest jako propozycja dla zawodowych tłumaczy. Pierwotny właściciel tego portalu uważał, że dostęp do tego miejsca powinni mieć tylko zalogowani użytkownicy ale w obecnej fazie kampanii rozwojowej Rada Programowa uważa ze jest to zbędne utrudnienie. Projekt IQ-arius nie zamierza nikomu bronić dostępu do informacji, które mogą stać się przyczynkiem do zwiększenia ruchu internetowego na Dedykowanej Stronie Biznesowej.


scroll back to top
Więcej…
 
Oferta dla tłumaczy zainteresowanych prowadzeniem własnej strony internetowej.

Drogi Tłumaczu! - Nasza bezpłatna oferta testowa.


Bez wypełnianie formularzy wymaganych przez tradycyjne Biura Tłumaczeń możesz zapoznać się z naszą ofertą i włączyć się w proces rozwojowy portalu www.tłumaczeniainternetowe.pl.

Skorzystaj z szansy i z mocy jaką daje Ci Internet.


scroll back to top
Więcej…
 


Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group