Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Vademecum branży tłumaczeniowej
Branża tłumaczeniowa, mity i fakty.
iqariusPostanowiliśmy zaprowadzić specjalna sekcję IQ-ariusa translatorycznego przeznaczoną dla rozwiania pewnych mitów jakie krążą wokół branży tłumaczeniowej. Nie chcemy podważać tu niczyjej profesjonalności jeśli jest udokumentowana. Najważniejszym czynnikiem świadczącym o rzetelności w pracy tłumacza jest satysfakcja klienta. Nasz portal zajmuje się wyłącznie internetową działalnością na polu tłumaczeń, a tu jest duże pole do popisu dla wszelkiego rodzaju nierzetelnych usługodawców. Przed takim będziemy ostrzegać dając naszym użytkownikom aktualną i potwierdzoną informację.

scroll back to top
Więcej…
 
Najbliższa przyszłość branży tłumaczeniowej (widziana z perspektywy roku 2009).
najblizsza przyszlosc
scroll back to top
Więcej…
 
Jak prowadzić prawdziwy internetowy biznes translatoryczny.
2 translate
Był to przykład powstałej w roku 2011 szwajcarskiej strony internetowej poświęconej translatoryce stosowanej. Cel był szczytny - ułatwienie procesu przyjmowania tłumaczeń drogą internetową. Jak wiadomo w Szwajcarii istnieją  cztery oficjalne języki, więc wydawało by się że powodzenie murowane. Proste i łatwe uzyskanie tłumaczenia w dowolnej konfiguracji językowej.
scroll back to top
Więcej…
 
Szkolenia dla tłumaczy

Najkrótszy link do szkoleń dla tłumaczy      szkolenia

scroll back to top
Więcej…
 
Serwisy internetowe dla branży tłumaczeniowej

translatorsbase.comTranslatorsbase.com

To jeden z głównych serwisów globalnych usług translatorycznych. Zlokalizowany w USA posiada olbrzymią bazę danych zawierającą profile tłumaczy z calego świata. Wortal ten pośredniczy w uzyskiwaniu zleceń tlumaczeniowych. Ograniczone członkowstwo w tym serwisie jest bezplatne ale żeby móc partycypować w otrzymywaniyu jakichkolwiek zleceń należy wykupić skladkę roczną w wysokości co najmniej 200 dolarów.

scroll back to top
Więcej…
 
CERTYFIKACJA PN-EN 15038 - wyznacznik jakości usług Biur Tłumaczeń
certyfikat PN-EN 15038PN-EN 15038 jest to polska wersja Normy Europejskiej EN 15038:2006, która została przyjęta przez Europejski Komitet Normalizacyjny 13 kwietnia 2006 roku. To pierwsza norma, która odnosi się wyłącznie do branży tłumaczeniowej. Norma ta zawiera opis i definicję pełnej usługi zarówno na potrzeby dostawców usług tłumaczeniowych, jak i ich klientów. Ponadto, celem normy jest stworzenie na użytek dostawców usług tłumaczeniowych zbioru procedur i wymagań odpowiadających potrzebom rynku.

scroll back to top
Więcej…
 


Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group