Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


OFERTA REKLAMOWA  

Drogi organizatorze szkoleń dla tłumaczy!

Ten dział serwisu www.tlumaczeniainternetowe.pl zaplanowany był jako sponsorowana tablica ogłoszeń dla organizatorów wszelkiego rodzaju szkoleń dla tłumaczy. Zapał pierwotnej ekipy się wypalił. Czekamy na kontynuatora idei, specjalistę od tematu, na osobę posiadającą osobistą satysfakcję z utrzymywania tej sekcji up-to-date. Jak sami widzicie większość publikowanych tu zapisów zastygła jakby w roku 2012 i aż się prosi o uaktualnienie.

Szkolenia dla tłumaczy to bardzo ważny temat

Zastanów się. To może to być twoja strona sponsorowana. Skontaktuj się z nami. Projekt IQ-arius.Nasze firmowe IQ.Linki, umieszczone na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Data ostatniej aktualizacji: luty 2016 r.
W przypadku stwierdzenia niezgodności z podanymi faktami prosimy o nadesłanie sprostowania poprzez nasz arkusz kontaktowy lub wniesienie swoich komentarzy na stronach naszego FORUM
Copyright 2009-2016 ? IQ-arius Translatoryczny. Tłumaczenia internetowe. Wszystkie teksty wyrażają opinie ich autorów.
scroll back to top
 

Zarząd Główny STP przygotował kolejną ofertę szkoleń na najbliższy okres:

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące oferty szkoleniowej uzyskacie Państwo w Biurze STP, telefonicznie pod numerem: 22 621-56-78 lub mailowo lub pod linkiem ...
scroll back to top
Więcej…
 

ITSInstytut Tłumaczeń Specjalistycznych to grupa doświadczonych tłumaczy i trenerów oferująca szkolenia otwarte dla klientów indywidualnych, seminaria szkoleniowe i warsztaty.

W najbliższym semestrze oferujemy Państwu szereg nowych kursów, warsztatów i szkoleń przeznaczonych dla tłumaczy. Zapraszamy m.in. na kursy z lingwistyki normatywnej dla redaktorów i korektorów, kurs tłumaczenia konsekutywnego, warsztaty Wordfast, oraz warsztaty ?Instrumenty finansowe dla tłumaczy?.

scroll back to top
Więcej…
 
Szkolenia dla tlumaczy MemoQ

MemoQ 2015: Najbliższe szkolenia w Greater Translation.

Serdecznie zapraszamy na szkolenia z programu memoQ, które odbędą się:

20 marca 2015 r. we Wrocławiu,

26 marca 2015 r. w Warszawie.

 


MemoQ

MemoQ to stosunkowo młody program CAT, który szybko zyskuję sporą rzeszę fanów. Jest to program, który bardzo szybko się rozwija i  z każdą wersją przynosi wiele nowych, bardzo użytecznych funkcjonalności. MemoQ stanowi silną konkurencję dla pozostałych narzędzi CAT obecnych na rynku dzięki łatwości użytkowania i olbrzymim możliwościom wyrażonym liczbą obsługiwanych formatów i filtrów.

Jako jedno z niewielu narzędzi CAT, memoQ potrafi otwierać formaty plików zapisane w innych narzędziach wspomagających tłumaczenie, co sprawia, że jest programem uniwersalnym, i lubianym przez tłumaczy. MemoQ łączy w sobie funkcjonalności edytora tłumaczeń oraz narzędzia do zarządzania pamięciami tłumaczeń i bazami terminologicznymi.


Intensywne szkolenie memoQ skierowane jest do osób, którym zależy na tym, aby w jak najkrótszym czasie zdobyć wiedzę potrzebną do sprawnej pracy z programem. Zaczynamy od podstawowych zagadnień, a następnie przechodzimy do bardziej złożonych tematów. Nie zapominamy o ćwiczeniach i samodzielnej pracy. Po szkoleniu uczestnicy mają głowy napełnione wiedzą i są pozytywnie wyczerpani.

Serdecznie zapraszamy na szkolenia z programu memoQ, które odbędą się:

20 marca 2015 r. we Wrocławiu, Godzina rozpoczęcia: 10:00-17:00 -

26 marca 2015 r. w Warszawie: Godzina rozpoczęcia: 10:00-17:00 Warszawa, Nowy Świat 41a

Szczegóły: http://greater.pl/produkt/szkolenie-memo q-2014-warszawa/

Dzięki szkoleniom: - zrozumiesz język programów CAT - przyśpieszysz swoją pracę tłumacząc szybciej i spójniej - nauczysz się budować pamięci tłumaczeń ze swoich tekstów - będziesz aktywnie korzystać z glosariuszy w trakcie tłumaczenia - nauczysz się tworzyć pliki których oczekują Twoi klienci - przygotujesz profesjonalne rozliczenia swoich usług

Wszystkie informacje na stronie www.greater.pl.

 

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Nasze firmowe IQ.Linki, umieszczone na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Data ostatniej aktualizacji: luty 2015 r.
W przypadku stwierdzenia niezgodności z podanymi faktami prosimy o nadesłanie sprostowania poprzez nasz arkusz kontaktowy lub wniesienie swoich komentarzy na stronach naszego FORUM
Copyright 2009-2015 ? IQ-arius Translatoryczny. Tłumaczenia internetowe. Wszystkie teksty wyrażają opinie ich autorów.
scroll back to top
 

Szkolenia dla tłumaczy audiowizualnych w roku 2012.

Uwaga tekst nieaktualny w oczekiwaniu na uaktualnienie

scroll back to top
Więcej…
 

TEXTEM - Szkolenia i Tłumaczenia

Z tą firmą warszawską zainteresowanie IQ-ariusa translatorycznego zawiązało się w roku szkoleniowym 2011/2012. Wtedy firma ta organizowała różne kursy i treningi przed egzaminem na tłumacza przysięgłego oraz roczny kurs prawa i tłumaczeń prawniczych :

..

scroll back to top
Więcej…
 

Pytanie zasadnicze dla kandydata do zawodu tłumacza.

Temat ten został poruszony na forum www.proz.com jeszcze w 2009 roku ale cały czas pozostaje aktualny.

iq

scroll back to top
Więcej…
 

Poznańska firma: STI - SOLUTIONS FOR TRANSLATION INDUSTRY

Firma ta była silnie związana z branżą tłumaczeniową oferując szereg szkoleń dla tłumaczy i przyszłych tłumaczy, dbając w ten sposób o utrzymanie środowiska tłumaczy na bieżąco z najnowszymi standardami. 
Oto lista bieżących kursów jakie się tam odbywają:

iq

scroll back to top
Więcej…
 
Szkolenia z podstawowego pakietu SDL Trados Studio 2009

Profesjonalne Systemy Wspomagania tłumaczeń: SDL TRADOS studio 2009

Greater translation zaprasza na własne szkolenia z obsługi pakietu SDL Trados Studio 2009"
Szkolenia odbywają się na bieżąco:

iq

scroll back to top
Więcej…
 


Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group