Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


Humorki
dziewczyna YodyDowcipne, śmieszne i humorystyczne filmiki lub ruchome prezentacje są oglądane na internecie dla zabawy, dla chwili relaksu czyli "FOR FUN". Monopol na nie ma zwykle TouTube a nasi internauci wyłapują co ciekawsze kawałki i podsyłają je nam do prezentacji. Mimo rozrywkowego charakteru klipy wam przedstawiane mają dużo wspólnego z TEMATYKĄ TŁUMACZENIOWĄ. Tłumacze, często amatorzy, którzy wyoprodukowali takie perełki cieszą się u nas dużą dozą sympatii.
scroll back to top
Więcej…
 
Tu tekstu nic nie potrzeba. tłumaczenie stołka
scroll back to top
Więcej…
 
iboobs
Powtórzeniie humorku z sekcji głównej. Zeby obejrzeć całość prosimy się tam wrócić. IQ.LINK
scroll back to top
Więcej…
 
humor z tłumaczeniemDowcipne, śmieszne, humorystyczne obrazki rysowane czyli cartoons, dostępne do oglądania na internecie dla zabawy, dla chwili relaksu czyli "FOR FUN" Mimo rozrywkowego charakteru mają dużo wspólnego z TEMATYKĄ TŁUMACZENIOWĄ. Przedstawiony to obrazek został skopiowany z polskiego bloga a oryginał jego i jeszcze parę innych humorków tłumaczeniowych znajdują się pod podanym linkiem.

scroll back to top
Więcej…
 
YouTube i tlumaczenia - praktycznie lub rozrywkowo.
Wszyscy lubimy oglądać wideoklipy na popularnym YouTube. Tematyka translatoryczna przewija sie tam w postaci przeznaczonej dla znawców tematu jak i dla milośników rozrywki.
scroll back to top
Więcej…
 


Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group