Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


globtra portal dla tlumaczy

Jeszcze tak niedawno gdy zadałeś pytanie: Szukasz tłumacza?

Odpowiedź była taka:

Tu masz zarejestrowanych 17000 tłumaczy! Jesteś tłumaczem? Tu znajdziesz pracę, znajomych, pomoc.

 

scroll back to top
Więcej…
 
e-tlumacze.net

Serwis e-tlumacze.net

(jak piszą jego twórcy) powstał z myślą o zebraniu w jednym miejscu ofert biur tłumaczeń i indywidualnych tłumaczy. W znalezieniu osoby lub firmy wykonującej tłumaczenia pomocna jest wyszukiwarka oraz lista par językowych. Można tu także wystawiać zlecenia, dla tłumaczy zarejestrowanych w serwisie.

scroll back to top
Więcej…
 

textum"Zamieszczamy tu wszelkie informacje dotyczące pracy tłumacza"


- takie zapewnienie pojawia się na naczelnym miejscu "portalu".
Najbardziej kontrowersyjne informacje znajdujemy jednak w dziale Aktualności, w którym to ostatnie aktualności zastygły w roku 2007. Widać komuś znudziło się prowadzenie portalu.

scroll back to top
Więcej…
 
proz

Podajemy i, do informacji w języku polskim na temat nieporozumień  związanych z opłatami członkowskimi wymaganymi na międzynarodowym portalu tłumaczeniowym Pro.Z

Portal ten pozwala na aktywne przeszukiwanie aktualnej bazy zamówień w celu uzyskania kontaktu z potencjalnym zleceniodawcą projektu tłumaczeniowego.
scroll back to top
Więcej…
 

marcopolo24"Szukasz tłumacza, ale chcesz, żeby ktoś najpierw wycenił Twoje zlecenie? Jeżeli tak, to oznacza szukasz właśnie nas. Dla każdego z prawie 60 języków, które mamy w ofercie tylko u nas możesz otrzymać kilka lub nawet kilkanaście różnych i niezobowiązujących wycen Twojego tłumaczenia i każda z nich będzie przygotowana zupełnie niezależnie od siebie przez innego tłumacza. To ty zdecydujesz, która z otrzymanych ofert-wycen jest Twoim zdaniem najlepsza i dopiero wtedy zlecisz tłumaczenie temu z tłumaczy, który ją złożył."


- takie jest główne motto odnalezionego przez nas portalu tłumaczeniowego.
My uważamy, że to po prostu mała, początkująca firma informatyczna próbuje wcisnąć się w niszę internetową w poszukiwaniu dochodu na bazie reklam bez specjalnego, jak na razie powodzenia.

scroll back to top
Więcej…
 

Jest to grupa osób zajmujących się tłumaczeniami zalożona na GoldenLine. iq. Na grupie można prowadzić rozmowy o problemach w pracy tłumacza, wątpliwościach językowych itd. Zlecenia dla tłumaczy i prezentacje tłumaczy powinny być  zamieszczać w innej grupie pod nazwą : Tłumacze - oferty.
Jest to grupa otwarta założona w listopadzie 2006 roku: Każdy może do niej dołączyć

scroll back to top
Więcej…
 
TranslatorsCafe.comTo jedno z miejsc pozwalające na kontaktowanie się tłumaczy z innymi tłumaczami w obrębie międzynarodowej społeczności tłumaczeniowej. q

scroll back to top
Więcej…
 


Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group