Tłumaczenia internetowe Tłumaczenia internetowe
WSZYSTKO CO TRZEBA WIEDZIEĆ O TŁUMACZENIACH INTERNETOWYCH


dodaj ogłoszenie
Tłumaczeniowe pogotowie awaryjne
Amar parkiety

Ankieta
Czy IQ.Link spełnił Twoje oczekiwania?
 


BabelXL to najlepszy i bezpłatny,

automatyczny tłumacz internetowy.

Wypróbowany przez naszych testerów. ...


Wystarczy kliknąć na logo. babelXLBabel XL to rekomendowany przez IQ-ariusa translatorycznego automatyczny tłumacz internetowy. Utrzymał swoją pozycję przez szereg ostatnich lat i został przetestowany przez rzesze naszych użytkowników. W roku bieżącym w dalszym ciągu podtrzymujemy naszą opinię. Uważamy że jest on najlepszy, najbardziej intuicyjny i najbardziej przyjazny dla przeciętnego internauty. Potrafi samodzielnie wykryć język z jakiego próbujemy przetłumaczyć nasz tekst.
scroll back to top
Więcej…
 

projekt iqarius IQ-arius translatoryczny To jeden z flagowych elementów Projektu IQ-arius. Zbudowany na założeniach portalu tematycznego wykreowany został przez Iqarius Creation Group na potrzeby branży translatorycznej.

Mówiąc prostymi słowami, jest to innowacyjny wortal o założeniach informacyjno-edukacyjnych, którego polem działania są tłumaczenia internetowe. Vortal (terminologia angielska) wielowątkowy. Coś lepszego, coś bardziej sensownego. Idea Przyjaznego Internetu przyświecająca celom IQ-arius'a zakłada, że nie musisz się logować by dotrzeć do rzeczowej informacji.

Baza artykułowa opublikowana na stronach IQ-arius'a translatorycznego, tak jak w Wikipedii, jest na bieżąco odświeżana i korygowana przez naszych użytkowników. Data ostatniej aktualizacji jest widoczna w stopce dla każdego użytkownika.

Do naszych zalet zaliczyć można to, że jak do tej pory nie zostaliśmy jeszcze "zasponsorowani" przez żadne Biuro Tłumaczy. Publikowane przez nas fakty i opinie są sprawdzalne i obiektywne. Udzielamy pomocy i porad szerokiej rzeszy sobieradzików, tłumaczy amatorów, hobbystów i innych przeciętnych użytkowników internetu. Pomagamy tym co próbują znaleźć odpowiedzi na swoje problemy tłumaczeniowe przy pomocy tak potężnego narzędzia jakim jest Internet.

scroll back to top
Więcej…
 
Best Polish Translation Project!
iqarius translatorycznyIQ-arius Translatoryczny jako serwis internetowy założony został przez Iqarius Creation Group w roku 2009. Jest on integralną częścią składową Projektu IQ-arius - konglomeratu różnorodnych stron internetowych propagujących Ideę Przyjaznego Internetu. Bazą inicjującą ten projekt była grupa osób o różnorodnym doświadczeniu w eksploatacji zasobów Internetu. Kilka lat temu zaprosiliśmy do niej programistów, koderów, grafików, specjalistów od marketingu i administrowania siecią, jak również wielu najzwyklejszych klikaczy, klikowców, czy klikowników jako realnych testerów naszych założeń. Trochę więcej na ten temat w historii naszego wortalu. IQ-arius translatoryczny zawiera unikalne, nie spotykane dotąd rozwiązania jak Awaryjne Pogotowie Tłumaczeniowe oraz flagowalny IQ-LINK

... czytajcie o tym na innych stronach wortalu.
scroll back to top
Więcej…
 
Logowanie
rejestracja | przypomnij hasło
Usługi VoIP


Copyright © IQ-aurius. Created by New Media Creation Group